rasinovo nábřeží 56 masáže Praha klasická masáž studio masáže Praha akupunktura a masáže

akupunktura

akupunktura

akupunktura

akupunktura

akupunktura Praha

akupunktura

moxování

baňkování

Akupunktura. ČÍNSKÁ MEDICÍNA.

Léčba akupunkturou

Akupunktura byla praktikována v Číně v průběhu 4500 let. Přesto její rozšíření do Evropy a celkově do světa bylo pomalé, i když neodvratné.

Použití metod akupunktury

Tradičně akupunktura léčí desítky nejrůznějších nemoci, ale co se týče využití v západních státech jsou využívány především k léčení bolestivých syndromů. Z r. 1996 jehly (využívané při akupunktuře) oficiálně byly uznané jako lékařské zařízení. Toto nepřímým způsobem zrychlilo oficiální uznání akupunktury. Nyní je rozšířena a doporučována například při léčbě drogově závislosti, kontrole za tělesnou váhou nebo po nejrůznějších chirurgických operacích.

Kontraindikace akupunktury

Akupunktura může byt efektivní pří zmírnění bolesti při porodu, ale není doporučovaná těhotným ženám, aby nevyvolala předčasnou kontrakci dělohy a nezpůsobila potrat.

Návštěva odborníka

Pro správné určení diagnózy a volbu léčení pomocí akupunktury budete nejprve lékařem zkontrolováni dle metod čínské medicíny: pulz, jazyk, otázky ohledně vašeho zdraví a zvyků. Jedná se o obyčejný a běžný proces v praxi tčm.
Poté začíná samotné léčení pomocí jehel, které vám lékař vpichuje do přesně určených bodu na vašem těle. Čas od času jehly pootočí nebo připojí na ně jemné elektrické napjetí k zesílení účinku.
Proces je obyčejně doprovázen lehkým štípnutím nebo jemným popichování, občas pacienti máji lehké znecitlivění v místě propíchnutí a u daného bodu vytváří se teplo. Jako doplnění nebo někdy jako alternativu doktor vám může doporučit k akupresuře moxování.

Jak zachovat své zdraví

Jelikož celá akupunktura má za úkol aktivovat a zprovoznit vlastní obranný systém vašeho těla, není divu, že jehly jsou považované za velice prospěšné pro podporu a obnovení vašeho zdraví. Akupunktura často pozná místo nerovnováhy a zastaví nemoc dřivě, než vypukne.

Ceny TČM

Objednání: tel. 773 178 889

délka

cena

Tradiční čínská medicína (TČM):

Konzultace u speciálisty tradiční čínské medicíny - první návštěva

60 min.
900,- Kč

Akupunktura

Balíček 5x akupunktura

30 min. .

400,- Kč

sleva 10%

Moxování

15 min.
280,- Kč

Baňkování

15 min.
280,- Kč

Masáž Guaša zad speciálními destičkami (z rohu buvolu)
Masáž  Gua sha je starý, osvědčený a přirozený činsky prostředek uvolnění a Regenerace. Podstatou teto energetické masáže je obnovování proudění v meridiánech ve správném rytmu. Masáž působí k uvolnění svalů od bolesti a uvolnění strnulosti kloubů.  Má detoxikační účinek, zlepšuje fyzickou a duševní kondice.

Balíček 5x masáže - sleva 10%

30 min.
490,- Kč
kontakt   Objednání předem na tel. 775 788 828
ul. Vodičkova 16, Praha 1