rasinovo nábřeží 56 masáže Praha klasická masáž studio masáže Praha akupunktura a masáže

lavove kameny

masáž krční patře

lomi lomi

masáž nohou

Reklama

SEO webových stránek
Tvorba www stránek a jejich propagace na internetu

masáže co zbaví bolesti - Praha 1

Jest-li patříte do klubu?
… nebo kdo by mohl navštívit masážní salon?

bolest krční pateřeZnáte to. Celý den sedíte v kanceláři u počítače a večer se bolestí sotva narovnáte. Záda dokážou pořádně potrápit zvláště, pokud máte sedavé zaměstnání. Za příčinou bolestivosti zádových svalů se skrývá překrvení, které vzniká v důsledku dlouhodobého sezení. Svaly ochabují, místy jsou ztuhlé, nepodpírají páteř tak, jak by měly a lymfatický systém bývá zahlcen škodlivými látkami, které zůstávají v těle v důsledku špatného průtoku lymfy.

Co vám přinese kýženou úlevu?

Obvykle se to většinou řeší tak, že zajdete do lékárny a něco na ,,to“ koupíte. Prášky na chvíli zaberou, bolest ustoupí a vy máte pocit, že je vyhráno. Omyl. Podstata problému zůstává nevyřešena – pouze je dočasně potlačena bolest, avšak ztuhlost trvá. Navíc většina těchto analgetických léků má při dlouhodobějším užívání neblahé účinky na lidský organismus, když ještě opomeneme skutečnost, že mohou vyvolávat závislost.

Další možností je cvičení. Začnete navštěvovat nejbližší fitcentrum, anebo cvičíte doma. Proč také ne? Vždyť máte v pokoji ten skvělý přístroj z televizní reklamy, který vám navíc vytvaruje postavu. Pohyb je přece zdravý! Cvičíte a cvičíte. Jenže..moc to nepomáhá. Zdá se vám to spíše horší. Kde je tedy zakopaný pes?

Samotné cvičení totiž nevyřeší vaši svízel – někdy dokonce svaly ještě více prokrví a zablokuje. Ale je velký rozdíl v tom, jak svaly fungují u jednostranně zatěžujícího cvičení, nebo naopak při cvičení, které je zaměřeno na protahování. Protahování a protahovací cvičení přivedou vaše záda zpět do formy. Pokud totiž provádíte správné protahovací cviky zaměřené na zablokované svalstvo, perfektně tím svaly uvolníte. Neřeší to sice problém ucpanosti lymfatického systému, ale dle doporučení lékařů bývá protahování nezbytným doplňkem k masážím.

Masáže jako hlavní program

Odborně provedená masáž je skutečně správným krokem na cestě k tomu, aby se vašemu svalstvu ulevilo. Společně pak s uvedenými protahovacími cviky tvoří masáž nezbytný díl úspěšného výsledku – záda vás již nebudou bolet! V případě lymfatických masáží vás zbaví i otoků a škodlivých látek v tkáních – zrychlí tok lymfy v těle. Obě možnosti mají navíc mnoho dalších pozitivních vlastností – jmenujme některé:

  • masáž odplavuje stres - zejména při relaxačním programu
  • masáž navozuje příjemné pocity, jako je uvolnění a pohoda
  • děláte něco pro své zdraví - pomáháte k detoxikaci organismu

Kde hledat kvalitního maséra?

Aby měla masáž opravdu zmiňovaný efekt, musí být vedena kvalifikovanými maséry, kteří mají dostatečně dlouhou praxi a poradí vám také s následným cvičením. Můžete je najit v kosmetických salonech, masážních studiích, sportovních a rehabilitačních centrech. Budeme rádi, když řešeni svých problémů svěříte nám. Mezi profesionály salonu Jasmín přesně takové maséry najdete. Těšíme se na vaši návštěvu nebo dotazy.

 


Telefon: 608  266  074

Pondělí:
 
 9.00–20.00
Úterý:
 
 9.00–20.00
Středa:
 
 9.00–20.00
Čtvrtek:
 
 9.00–20.00
Pátek:
 
 9.00–20.00
Sobota:
 
10.00–14.00

studio Jasmín
Adresa: Praha 1
ul. Vodičkova 16, (2. patro)
spojení:
tram 3, 9, 14, 24 zast. Vodičkova/Lazarská
praha metro Můstek - vystup Václavské nám.